Super niespodzianka ze Shrekiem, Pandą i Kurczakiem 😊

Na samym początku mojej choroby tych trzech Panów dało mi niesamowitą motywację do walki z rakiem. Przebiorą się dla mnie i pójdą tak ze mną na kolację, ale mam jeden warunek, muszę wygrać z chorobą.

zdj 7

zdj 3

zdj 1

Przez całe leczenie przypominali mi o tym i motywowali. Jak się dowiedziałam że nie mam raka, zaraz ich o tym poinformowałam. Mówiłam im wtedy, że nie muszą już tego robić… Chociaż z drugiej strony miałam ochotę ich zobaczyć tak przebranych.😊 Wstępnie zaplanowaliśmy całą imprezę na koniec października/listopada..

W czwartek zrobili mi niesamowita niespodziankę. 😊 W Czeladzi przygotowywaliśmy Konferencję dla całej naszej firmy. Dużo pracy, zamieszania.. a tu nagle wchodzi do sali Shrek, Panda i Kurczak.

Panowie, widzieliście jak mnie wzruszyliście. Nie myślałam że to zrobicie. Nie sądziłam że zrobicie to teraz i w miejscu, gdzie jest tyle osób które Was zna. Nie sądziłam że będziecie w tych strojach cały wieczór i zjem kolacje w towarzystwie uroczych pluszaków 😊

Uwielbiam Was za to !! Za pomysł, za dystans do siebie, za siłę jaką mi dajecie, za to że jesteście. 😊

Panowie, wielki szacunek i uznanie. Na co dzień ojcowie, mężowie, prezesi i szefowie korporacji. Dotrzymaliście danej mi obietnicy, nie patrząc co pomyślą o Was inni. 😊

Jeszcze raz Wam bardzo dziękuję !!!!!!!

zdj 5

IMG_7507

IMG_7509zdj 2zdj 8

zdj 6

zdj 9

zdj 4

zdj 10

Sprawdź również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *